Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Adres email nie będzie publikowany.
Liczba opinii: 26.
Sylwia C. napisał/a 29 marca 2023:
Pani Elżbieta z Bródna wykonuje najlepsze kwiaty na pogrzeb i Wszystkich Świętych, jesteśmy stałymi klientami i polecamy!
Karol Jabłoński napisał/a 1 lutego 2023:
Mieliśmy problem z wyborem kwiatów, ale Pani Ela doradziła nam jaki rodzaj i kolor kwiatów wybrać. Kwiaty były piękne i świeże. Serdecznie polecamy!
Łukasz napisał/a 2 stycznia 2023:
Pani Elu, jeszcze raz serdecznie dziekujemy za przygotowanie i doradzenie w przepieknej wiązance.W tak trudnym czasie potrafi Pani podnieść na duchu.Jest Pani Aniołem, i nie wspomnę juz o cenach, sa bardzo przyzwoite. Życzymy Wszystkiego Najlepszego.
Martyna. P napisał/a 14 grudnia 2022:
Pani Elżbieta jest cudowną kobietą, zawsze doradzi w kwestii wyboru kwiatów. Pięknie zrobione wiązanki. Serdecznie polecam
Edward M napisał/a 30 listopada 2022:
Idealnie dobrane kwiaty dla mojej kochanej cioci. Dziękuję za takie zaangażowanie
P. napisał/a 29 lipca 2022:
Pani Ela jest rzetelna, profesjonalna i godna zaufania. Bierzemy kwiaty tylko od Elusi. Polecam!
Mateusz G. napisał/a 9 czerwca 2022:
Pani Elżbieta to kochana Kobieta. Zawsze pomoże wybrać odpowiednie kwiaty na każdą okazję.
Anna i Bartosz napisał/a 13 maja 2022:
Polecamy kwiaciarnię Pani Elżbietki, jest przesympatyczna i zawsze cos podpowie, nigdy się nie zawiedliśmy na jej kwiatach.
Anna H. napisał/a 12 maja 2022:
Pięknie wykonany bukiet, z dużą starannością i zrobiony w wyznaczonym przeze mnie terminie. Bardzo dziękuję, polecam kwiaciarnię Elusię.
Agnieszka K napisał/a 2 marca 2022:
Przecudne kwiaty, bardzo profesjonalnie wykonane. Prezentowały się pięknie!
Yogi napisał/a 2 marca 2022:
Wspaniale, profesjonalnie przygotowane kompozycje kwiatowe, zdobiące i podnoszăce rangę obchodów oficjalnych i narodowych. Polecam w każdym calu.
Asia napisał/a 2 marca 2022:
Polecam bardzo serdecznie, piękne wiazanki!
Karol Cz. napisał/a 25 lutego 2022:
Nasza Pani Elżbietka zawsze zrobi takie wiązanki, że wszyscy na nas patrzą jakbyśmy nie wiadomo ile pieniędzy wydali na to - daje to dużą satysfakcję - Pozdrawiamy
Magda napisał/a 4 lutego 2022:
Kwiaciarnia Elusia albo po prostu nasza Pani Elżbietka, wszyscy na Bródnie ją znamy i kochamy, zawsze dopasuje się do tego ile ma się pieniędzy w portfelu i zrobi kwiatowe dzieło sztuki. Ta mała kwiaciarnia na Bródnie to jedno z niewielu miejsc w Warszawie gdzie do klientów podchodzi się tak, że wszyscy wracamy latami - buziak z serducha dla Elusi!
Jagoda napisał/a 19 stycznia 2022:
Bardzo miła pani kwiaciarka z ogromnym talentem. Zamówiony bukiet był przepiękny, świetnie dobrane kwiaty i w bardzo rozsądnej cenie. Polecam kwiaciarnię Elusia.
Iwonka napisał/a 23 listopada 2021:
Polecam wszystkim bukiety i wieńce stworzone przez kwiaciarnię Elusia, Pani lubi zaskakiwać pozytywnie i z wyobraźnią dołoży cos albo podpowie. Wyjątkowa kwiaciarnia
Aneta Matysiak napisał/a 19 sierpnia 2021:
Zamówiłam wiązankę na pogrzeb w tej kwiaciarni z dostarczeniem do kościoła, po przejściach z inną. Pani przesympatyczna i z wielkim zaangażowaniem poinformowała mnie o wszystkich kosztach i na moją prośbę, doradziła kwiaty. Wiązanka przepiękna i dostarczona na czas. Bardzo polecam!!!! I dziękuję....
Tamara G. napisał/a 20 kwietnia 2021:
To jedna z moich ulubionych kwiaciarni w Warszawie. Zamawiam tutaj większość bukietów. Zarówno na pogrzeby, jak i te bardziej wesołe okazje. Zawsze kompozycje florystyczne są zachwycające.
Basia T. napisał/a 17 marca 2021:
Zamówiłam wieniec na pogrzeb, uzgodnione wszystko z Panią przez telefon odebrałam przed pogrzebem bo kwiaciarnia jest pod samym cmentarzem na Bródnie i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Rodzina na cmentarzu też pytała gdzie zamawiałam kwiaty tak pięknie się prezentowała. Była bardzo bogata w kwiaty. Polecam, b. solidna kwiaciarnia
Monika napisał/a 12 marca 2021:
Miła obsługa i piękne wiązanki, polecam!